درباره ما

کلید برند ( Brand Keys ) نخستین گروه تخصصی در زمینه برند و علامت تجاری در ایران می‌باشد.

یک برند یا علامت تجاری مکانیسمی است که سازمان‌ها را در جهت رسیدن به مزیت رقابتی‌های یاری می‌کند.

در واقع برند (که به نام‌هایی همچون: علامت تجاری، نام تجاری، اسم تجاری، نشان تجاری، لوگو، آرم و… هم شناخته می‌شود) یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شرکتها می‌باشد.

ما به کمک وکلا، مشاوران و کارشناسان با سابقه و به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت پر افتخار و مستر می‌کوشیم تا بهترین خدمات را در زمینه‌های تخصصی زیر به شما عزیزان ارایه نماییم:

ثبت برند و علائم تجاری

در زمینه ثبت برند و علائم تجاری به جرأت می‌توانیم ادعا کنیم یکی از قوی‌ترین و با تجربه‌ترین تیم‌های حقوقی در ایران را در اختیار داریم!

مجموعه “کلید برند” تمام مراحل ثبت برند و علامت تجاری، اسم و نام تجاری، نشان تجاری، لوگو، آرم و… را در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منصفانه بر عهده می‌گیرد.

خرید و فروش برند ( برند فروشی یا به اصطلاح برند آماده )

برند فروشی یک نشان تجاری آماده واگذاری می‌باشد که تمام مراحل ثبت آن به اتمام رسیده است و تنها با فراهم کردن مدارک شناسایی و حضور در یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی قابل انتقال می‌باشد!

ما مجموعه‌ای از بهترین و زیباترین نام‌های تجاری در زمینه‌های مختلف مانند مواد غذایی، لوازم آرایش و بهداشتی، لوازم خانگی و … را جهت واگذاری در اختیار داریم و شما ضمن تماس با مجموعه کلید برند می‌توانید از فهرست کامل و قیمت این نامهای تجاری آگاه و نسبت به خرید علامت تجاری مورد نظر خود اقدام نمایید.

خدمات پس از ثبت یا خرید برند

پس از ثبت برند تجاری و یا هنگامی که به واسطه خرید برند صاحب یک علامت تجاری شدید به خدماتی مانند نگهداری حقوقی از برند و تمدید علامت تجاری نیاز پیدا خواهید کرد.

مجموعه تخصصی کلید برند تمام خدمات مورد نیاز پس از ثبت یا خرید علامت تجاری را با بالاترین کیفیت به شما عرضه می‌کند.