درباره ما

کلید برند ( Brand Keys ) نخستین گروه تخصصی در زمینه برند و علامت تجاری در ایران می‌باشد.

یک برند یا علامت تجاری مکانیسمی است که سازمان‌ها را در جهت رسیدن به مزیت رقابتی‌های یاری می‌کند.

در واقع برند (که به نام‌هایی همچون: علامت تجاری، نام تجاری، اسم تجاری، نشان تجاری، لوگو، آرم و… هم شناخته می‌شود) یکی از ارزشمندترین دارایی‌های شرکتها می‌باشد.

ما به کمک وکلا، مشاوران و کارشناسان با سابقه و به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت پر افتخار و مستر می‌کوشیم تا بهترین خدمات را در زمینه‌های تخصصی زیر به شما عزیزان ارایه نماییم:

ثبت برند و علائم تجاری

در زمینه ثبت برند و علائم تجاری به جرأت می‌توانیم ادعا کنیم یکی از قوی‌ترین و با تجربه‌ترین تیم‌های حقوقی در ایران را در اختیار داریم!

مجموعه “کلید برند” تمام مراحل ثبت برند و علامت تجاری، اسم و نام تجاری، نشان تجاری، لوگو، آرم و… را در کوتاهترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منصفانه بر عهده می‌گیرد.

خرید و فروش برند ( برند فروشی یا به اصطلاح برند آماده )

برند فروشی یک نشان تجاری آماده واگذاری می‌باشد که تمام مراحل ثبت آن به اتمام رسیده است و تنها با فراهم کردن مدارک شناسایی و حضور در یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی قابل انتقال می‌باشد!

ما مجموعه‌ای از بهترین و زیباترین نام‌های تجاری در زمینه‌های مختلف مانند مواد غذایی، لوازم آرایش و بهداشتی، لوازم خانگی و … را جهت واگذاری در اختیار داریم و شما ضمن تماس با مجموعه کلید برند می‌توانید از فهرست کامل و قیمت این نامهای تجاری آگاه و نسبت به خرید علامت تجاری مورد نظر خود اقدام نمایید.

خدمات پس از ثبت یا خرید برند

پس از ثبت برند تجاری و یا هنگامی که به واسطه خرید برند صاحب یک علامت تجاری شدید به خدماتی مانند نگهداری حقوقی از برند و تمدید علامت تجاری نیاز پیدا خواهید کرد.

مجموعه تخصصی کلید برند تمام خدمات مورد نیاز پس از ثبت یا خرید علامت تجاری را با بالاترین کیفیت به شما عرضه می‌کند.

امتیاز دهید.